Kahramanmaraş Kartvizit

kahramanmaras-kart-vizit

İşletmelerin kendisini tanıtabilmesi, müşterileri daha hızlı bir şekilde çekebilmesi ve kurumsallaşması açısından kartvizit önem taşımakta ve Kahramanmaraş kartvizit. Kartvizitler hem bireyler hem de işletmeler tarafından kullanılabilir. Tanıtım kartı olarak da adlandırılan kartvizitler üzerinde çok sayıda bilgi barındırır. Bunlar;

 • İş yeri logosu
 • İş yeri adı
 • İşletmenin adresi
 • Yönetici ya da çalışan iletişim bilgileri
 • Hizmet özeti

Yukarıda yer alan bilgiler doğrultusunda tasarlanan kartvizitler, bir işletmenin kurumsal olma açısından attığı ilk adımlardan biri olmaktadır. Kurumsallığın yanı sıra kartvizitler, iş yerlerinin ve bireylerin kendilerini daha kısa süre içerisinde tanıtmasını ve akılda kalıcılığın artmasını sağlamaktadır. Saklanabilen, dağıtılabilen ve kolaylıkla taşınabilen kartvizitler, Kahramanmaraş kartvizit hizmeti adı altında en uygun fiyatlarla firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Hangi Firmaların Kartviziti Bulunmalı?

Kartvizit, bireyleri ve firmaların kendilerini tanıtabilmek için kullandıkları yöntemlerden biridir. Bu sebeple her firma ve bireysel oluşum kartvizite sahip olabilmektedir. Kartvizitler, bireylerin ve firmaların istekleri doğrultusunda tasarlanır ve tamamen istenilen bilgileri üzerinde barındırır. Ancak bazı firmaların kartvizit bulundurması oldukça önemlidir. Bu firmalar ise şu şekilde sıralanır;

 • Tanıtım hizmeti ile uğraşan firmalar
 • Kurumsallaşmak ve bu yolda adım atmak isteyen işletmeler
 • Hedef kitlesini büyütmek isteyen iş yerleri
 • Daha çok müşteri çekmek isteyen bireyler
 • Müşterilerine güven sağlamak isteyen iş yerleri

Yukarıdaki maddelerin bağlamında firma kartviziti oluşturmak gereklidir. Kartvizit konusunda sektör ayrımı bulunmamaktadır. İsteyen herkes, dilediği an kartvizit bastırabilir.  Kartvizite sahip olan firmalar ve bireysel oluşumlar, rakiplerine oranla daha fazla ön plana çıkmaktadır.  Kahramanmaraş’ta yer alan işletmelere firmamız, kartvizit hizmeti sunmaktadır.

Kahramanmaraş kartvizit hizmeti adı altıda sizlere hizmet veren firmamızı tercih ederek istediğiniz sayıda kartvizite kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlere vereceğimiz hizmetler;

 1. Logolarınızın kartvizit için hazırlanışı
 2. Kartvizit seçimi yardımı 
 3. Size özel kartvizit tasarımı
 4. Kartvizit basımı ve teslimi

Yukarıda yer alan tüm maddeler, firmamızı tercih etmeniz durumunda uygun fiyatlarla sizlere sunulacak olan hizmetler arasında yer alır. Sizler de firmamızı tercih ederek kaliteli kartvizitlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kahramanmaraş Kartvizit
Maraş Web Tasarım Olarak; firmanızın kartvizitlerini tasarlıyoruz. İstenilen adet ve ölçülerde firmanızı en iyi şekilde yansıtacak kartvizitler Maraş Web Tasarım’da.

Kartvizit Modelleri

Kahramanmaraş kartvizit tasarımı hizmetini sizlere sunan firmamız, birçok farklı model seçeneğini de tercih etmenize olanak sağlar. Firmamız, tek bir kartvizit modeliyle değil çok sayıda kartvizit seçeneğiyle sizlere hizmetlerini sunar. Dilediğiniz her an tercih edebileceğiniz çok sayıda kartvizit modelleri içerisinden birini seçerek işletmenize en uygun kartvizite sahip olabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu kartvizit modelleri:

 • Standart Kartvizit Modeli
 • Kabartma Kartvizit Modeli
 • Katlamalı Kartvizit
 • Şeffaf Kartvizit
 • Özel Kesim Kartvizit
 • Tek Yönlü Kartvizit
 • Çift Yönlü Kartvizit

Firmamızın sizlere sunduğu seçenekler doğrultusunda istediğiniz kartviziti seçerek tasarım işlemlerini kolaylıkla başlatabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan firmamız, çok sayıda farklı seçeneği de sizlere sunmaktadır.

Kartvizit tasarımına farklı bir bakış açışı getiriyoruz. Alışılmışın dışında tasarımlarla hizmetinizdeyiz.
Kartvizit tasarımına farklı bir bakış açışı getiriyoruz. Alışılmışın dışında tasarımlarla hizmetinizdeyiz.

Kartvizit Fiyatları

Kahramanmaraş kartvizit hizmeti adı altında sizlere hizmet sunan firmamız, kartvizit işlemlerinizin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz kartvizit modeli fark etmeksizin sipariş verdiğiniz andan itibaren tasarım ve basım işlemleriniz başlatılmaktadır. Böylelikle daha hızlı bir şekilde dilediğiniz kartvizite sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Kahramanmaraş kartvizit fiyatları, seçeceğiniz model ve sayı miktarına göre değişiklik göstermektedir.

 1. 100 adet kartvizit
 2. 500 adet kartvizit
 3. 1000 adet kartvizit
 4. 5000 adet kartvizit

Yukarıdaki sayı miktarları doğrultusunda dilediğiniz rakamlarda kartvizit seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Seçeceğiniz kartvizit modeli ve miktarı doğrultusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız, sizlere her koşulda uygun fiyat garantisi altında hizmet vermektedir. Bu sayede uygun fiyat koşulları ile dilediğiniz modelde ve istediğiniz sayı miktarında kartviziti gönül rahatlığıyla bastırabilirsiniz.

Kartvizit siparişlerinizin firmamız bünyesinde bulunan grafikerler tarafından firmanıza özel olarak tasarlanır size dijital ortamda hazırlanan görsellerle sunum yapılır onay vermeniz durumunda baskı aşamasına geçiş yapılmatadır. Tasarımları ister siz bize gönderebilirsiniz isterseniz bize bırakabilirsiniz. Tasarımları biz yapacaksak eğer kart vizit üzerinde olması gereken bilgiler, logo (pdf) formatında yada çizim halinde bize göndermeniz gerekmektedir. Eğer logonuz bulunmuyorsa logo tasarımı konusunda uzman grafikerlerimiz tarafından firmanıza uygun logo tarasarım hizmetide satın alabilirsiniz.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

 • Hakkımızda
 • Hizmetlerimiz
 • Referanslarımız
 • Blog
 • İletişim