Size Özel Profesyonel Çözümler

Hakkımızda

Günümüzde internetin giderek artan kullanımı gerek bireysel gerekse de kurumsal anlamda dijital yönde markalaşmayı son derece önemli bir hale getirmektedir.

Bu doğrultuda sizlere en üstün hizmeti sunabilmek amacıyla hareket eden Maraş Web Tasarım; tasarımdan SEO çalışmalarına, kurumsal kimlik inşasından sosyal medya yönetimine kadar dijital dünyanın pek çok alanında markanıza destek olmaktadır.

Bu anlamda müşterilerinin tüm talep ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla yanıtlayabilmek için kesintisiz bir iletişimi ilke edinen firmamız, isteğiniz doğrultusunda sürecin ilk adımından son adımına kadar derinlemesine bir sektör analizi gerçekleştirmekte, böylelikle markanızın bir adım öne geçmesine katkı sağlamaktadır.

Maraş Web Tasarım Ofis

Her Adım İçin Derinlemesine Strateji

Maraş Web Tasarım olarak markanızın internet üzerindeki her adımını saptayabilmek için titiz bir çalışma yürütmekteyiz:

 • Markanızın dijital dünyada amacına uygun bir görünüme kavuşabilmesi için öncelikle derinlemesine bir hedef kitlesi araştırması gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ürün ya da hizmetlerinize internet üzerinden erişim sağlamak isteyen kullanıcıların işini kolaylaştırarak işletmenizle müşterileri buluşturacak ideal bir ortam yaratıyoruz.
 • Hedef kitle analizinin ardından bu hedef kitleye uygun olacak bir biçimde kusursuz bir konsept tasarlıyoruz. Sizlerin de markanıza dair fikirlerinizi alarak bu fikirleri eşsiz ve yaratıcı bir şekilde yeni baştan organize ediyoruz. Bu bakımdan yenilikçi fikirleri dijital dünyanın alfabesine uyarlamakta oldukça başarılı uzman yazılımcı kadromuzla en ufak detayın bile mükemmeliyetçi bir şekilde sisteme entegresini sağlıyoruz.
 • Belirlenen konseptin adından ürün ya da hizmetlerinizi internet kullanıcılarına pratik bir biçimde ulaştıracak pazarlama yöntemlerine yöneliyoruz. Bu doğrultuda özellikle Google ve Yandex gibi arama motorlarında gerçekleştirdiğimiz global ve lokal çaptaki sektörel analizlerle markanızın ulaşılabilirliğini arttırabilecek nokta atışı stratejiler geliştirebilmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda son derece önem verdiğimiz SEO çalışmalarını zengin ve dolu içeriklerle güçlendirerek web sitenizi kullanıcıların hizmetleriniz hakkında geniş bir biçimde bilgi edinebileceği, veri akışı ve trafiği yüksek bir dijital merkez haline getiriyoruz.
 • Müşterilerimizin gerçekleştirdiğimiz her adımdan haberdar olması ve gerek planlama gerekse de uygulama aşamasında ekibimizin bir parçası haline gelmesi için yerine getirdiğimiz her işlem hakkında son derece detaylı bir biçimde bilgilendirme sağlıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin sağlayacakları olumlu ya da olumsuz geri dönüşleri son derece önemsiyor, bu geri dönüşlere göre hızlı bir biçimde aksiyon alarak gerekli müdahaleleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.
 • Başarılı bir dijital markalaşma sürecinin güçlü bir ekip aracılığıyla sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu bakımdan alanında uzman geniş çalışan kadromuz ve kesintisiz iletişim anlayışımız sayesinde sizlere sunacağımız hizmetleri kusursuz bir biçimde gerçekleştirebilmek için titiz bir çalışma gösteriyoruz

İyi Bir Web Sitesi Nasıl Tasarlanmalı?

Ürün ya da hizmetlerinizi kullanıcılarınıza pratik bir biçimde ulaştırabilmenizi amaçlayan Maraş Web Tasarım, bu doğrultuda kurumsal ve fonksiyonel bir web sitesinin nasıl olması gerektiğine dair geniş bir sektörel tecrübeyle hareket etmektedir.

 • Öncelikle iyi ve işvelsel bir web sitesinin kullanıcıların işini kolaylaştıran, basit bir tasarıma sahip olması gerektiğini belirtmek gerekir. Kolay navigasyonu alan böylesi bir site tasarımında her ziyaretçi istediği hizmeti kolaylı bulabilecek, işletmenizle çok daha anlamlı bir biçimde etkileşime geçecektir.
 • Renk seçimi, tasarım çizgileri, görsel efektler gibi tasarımsal ögeler markanızın amacıyla paralel bir profil çizmelidir. Bu açıdan Maraş Web Tasarım olarak ilk adımda işletmenizin amaç ve hedef kitlesinin derinlemesine bir analizini gerçekletirmeyi son derece önemsiyoruz.
 • Site, yazılım bakımından son derece işlevsel ve kullanıcı deneyimine hitap eden bir altyapıya sahip olmalıdır. Bu anlamda uzman yazılımcı kadromuz web sitenizi gerek mobil gerekse de tarayıcı üzerinde kullanıcı alışkanlıklarına duyarlı bir biçimde işleyen gerçek bir dijital merkez haline getirmeyi vadetmektedir.

Kullandığımız Yazılımlar

Tamamlanmış ve devam eden web siteleri, grafik tasarım uygulamaları ve diğer tüm çalışmalar günümüz trendlerine uygun olarak, en güncel teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Tüm tarayıcılar ve ekranlar bizim sitelerimizi sever biz de onları severiz. User Interface Design, User Experience Design önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

HTML5, CSS3, JS 90%
PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR 96%
JOOMLA, WORDPRESS 100%

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

 • Hakkımızda
 • Hizmetlerimiz
 • Referanslarımız
 • Blog
 • İletişim