sosyal-medya-yonetimi

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmelerin, hedef kitlesini genişletmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için tercih edebileceği çok sayıda yöntem vardır. Bu yöntemlerden ve araçlardan biri de sosyal medyadır. Her geçen gün gücünü arttıran ve çok sayıda birey tarafından kullanılan sosyal medya mecralarında aktif olmak, paylaşımlar yapmak işletmelerin ve bireylerin daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlamaktadır. Ülkemizde de büyük bir kitle tarafından kullanılan sosyal medya platformları, ticarete ve pazarlamaya uygun bunların yapılmasına imkan veren platformlardır. Bu platformlarda etkili hale gelmek daha büyük bir kitleye ulaşılmasını, maddi kazancın artmasını ve ülke çapında daha kolay bir şekilde işletmenin tanınmasını sağlamaktadır.  Ancak bu adımların hızlı ve doğru bir şekilde atılabilmesi için işletmeler, sosyal medya yönetimi hizmetine ihtiyaç duyar.

Sosyal Medya Yönetimi Avantajları

Maraş web tasarım olarak, sizlere ve firmalarınıza sosyal hesaplarının yönetilmesi hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu hizmet dahilinde sosyal medya üzerinde işletme hesaplarınız, çok sayıda kullanıcıya erişmektedir. Sosyal medya yönetimi için firmamızdan hizmet almanı durumunda birçok avantajdan da faydalanmanı mümkündür. Bu avantajlar;

  • İşletme hesabı oluşturma, hesapları işletme hesabına çevirme
  • Hesapların çeşitli reklam düzenlemeleri ve paylaşımlarıyla internet ortamında ve ülke genelinde tanınmasını sağlama
  • Hesaplardaki takipçi sayısının kısa süre içerisinde arttırılması
  • Günlük, saatlik ve haftalık belirlenen vakitlerde düzenli paylaşımlar yapılması
  • Sosyal medya hesaplarında gönderi planlaması ve paylaşımı
  • Paylaşımı yapılacak gönderilerin düzenlenmesi
  • Gönderi takibi, takipçi incelemesi, hedef kitle belirlenmesi
  • Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hesap istatistiklerinin incelenmesi

Yukarıdaki maddeler, sosyal medya yönetimi hizmeti için firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlere sağlayacağımız katkılardan bazıları olmaktadır.  Firmamız, sosyal medya yönetim adı altında hesaplarınızın en kısa sürede ön plana çıkmasına ve büyük bir kitle tarafından tanınmasına imkan sağlamaktadır.

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Sosyal medya günümüzde önem taşıyan platformlar arasında yer alır. Günümüzde kullanım oranı yüksek olan ve her geçen gün yeni insanlar tarafından keşfedilen sosyal medya platformları, en güçlü internet uygulamaları arasında yer alır. Olabildiğince güçlü olan bu platformlarda yer alan işletme hesaplarının da güçlü olması, işletmelerin kendilerini kısa süre içerisinde tanıtabilmelerini ve çok sayıda kullanıcıya erişebilmelerini sağlar. Bu durum da işletmenin ürünün ya da hizmetini daha fazla kişiye ulaştırmasına, satabilmesine imkan tanır. İnternet kullanıcıları tarafından tercih edilen platformlarda öne çıkmak ise birkaç farklı yöntem ile yapılabilir. Ancak yüksek başarı elde edebilmek ve kazanç sağlayabilmek için profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi hizmetinin verildiği platformlar;

Günümüzde bu platformanlar gün geçtikçe artış göstermektedir. Çağın ğeretirdiği bu platformları yakından takip etmek ve güncel olamak zorundayız. Firmaların olmazsa olmaz sosyal medya hizmeti alması gerken platformalar.

Genel olarak sosyal medya yönetimi, bu uygulamalar için tercih edilmektedir. Ancak firmamız, dilediğiniz her uygulamada sizlere hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Firmalar ve bireysel oluşumlar tarafından genellikler ön plana çıkmak için tercih edilmektedir. Bu hizmet dahilinde takipçi ve görüntülenme sayısını arttırmak mümkündür. Kurumsal sosyal medya yönetimi de firmamızın sizlere sunduğu hizmetler arasında yer alır. Kurumsal sosyal medya yönetimi, kurumsal olan ya da kurumsallaşmak isteyen işletmelere verdiğimiz hizmetlerden biridir. Bu hizmet dahilinde firmamız, işletmelerinizin sosyal medya üzerinde daha kurumsal görünmesini ve bu şekilde daha çok kullanıcıya erişebilmesini sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlarla Sosyal Medya Yönetimi

İnternet ortamında ve sosyal medya platformlarında birçok hizmet veren firmamız, öncelik olarak sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerini memnun etmeyi başaran firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle de bütçe dostudur. Uygun fiyatlı sosyal medya yönetimi ile işletme hesaplarınızı ve bireysel hesaplarınızı sosyal medyada daha güçlü konuma getirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Firmanızın websitesini kodlayarak işinizi internet ortamına taşıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Domain ve Hosting

Alan adı tescili ve takibi, Web sayfası barındırma hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Google Seo

Google'da sitenizin anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Google Harita Kaydı

Firmanızın, haritalarda yer alması için Google haritalarına kayıt ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Kimlik

Logo , kartvizit , antetli kağıt vb. kurumsal kimliğinizi oluşturalım.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Bir pazarlama aracı haline gelen sosyal medya da hesaplarınızı yönetiyoruz.