Promosyon Çanta

promosyon-canta

Promosyon çanta, firmaların reklam amacıyla kişi veya kurumlara kendi reklamlarını yapmak için dağıttığı çantalardır. Bu çantalar genellikler ham bez kumaş ve tela kumaştan imal edilmektedir. Tela çantalar, ham bez çantalara göre maliyet olarak daha uygundur.
Promosyon çanta üretimi yapan Ncr Çanta bu alanda sizin isteklerinize cevap verebilecek, alanında uzman kadrosuyla uğun fiyat zamanında teslimat ilkesini benimsemiş olan firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Promosyon Çanta Üreten Firmalar

Promosyon Çanta


Çanta imalatı yapan birçok firmalar mevcut burada önemli olan doğru firmayı tercih etmeniz. Bu firmaların yanı sıra birçok merdiven altı imalat yapan çanta üreticileri de bulunmaktadır. Bizim size tavsiyemiz kesinlikle bu merdiven altı diye tabir ettiğimiz kişilerle çalışmamanız. Çalışırsanız eğer; işiniz yarım kalabilir, istediğiniz kalitede ürün alamaya bilirsiniz. Ncr Çanta kurumsal bir firmadır. Yapmış olduğu ürün son derece kaliteli ve zamanında teslimat yapmaktadırlar.


Promosyon Çanta Fiyatları


Çanta fiyatları özelliklerine ve kullanılan malzemenin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin tela çantalar en uygun fiyatlı promosyon çanta ürünüdür. Ham bez çantalar tela çantalara göre fiyat olarak biraz daha yüksek olsa da, kullanımı tela çantaya göre daha uzun kullanım imkanı sunmaktadır. Bizim size tavsiyemiz Ncr Çanta firmasıyla promosyon çanta ihtiyaçlarınız için tercih etmeniz olacaktır.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Referanslarımız
  • Blog
  • İletişim