Maraş Yelken Bayrak

maras-yelken-bayrak

Kahramanmaraş yelken bayrak, firmaların reklam amacıyla işletmelerinin önüne koydukları bayrak türüdür. Kahramanmaraş yelken bayrak üretiminde oldukça esnek ve mukavvemeti yüksek ürünlerden imalatı yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler önce dijital ortamda tasarlanır size sunulur sizin onayınızdan sonra yelken bayrak üretim aşamasına geçilir.

Yelken Bayrak Üretim Ölçüleri

Yelken bayrak üretiminde, 360 derece hareket kabiliyeti bulunmaktadır. Bu özelliğiyle insanların ilgisini çok rahatlıkla çekmektedir. Ürünlerin montajı ve kullanımı basittir. Reklam amacıyla özellikle tercih edilen yelken bayraklar firmalara maliyeti oldukça düşüktür. Yelken bayrakların üretim ölçüleri ise genellikle 70×300 ya da 70×400 cm’dir.

Maraş yelken bayrak
Yelken bayrak üretimden şehrimizin önde gelen firmalarından olan Maraş Web Tasarım, sizlerin yelken bayrak ihtiyaçlarınıza çözümler üretmektedir.

Yelken Bayrakların Kullanım Alanları

Bu ürünlerin kullanım alanı olarak; iş yerleri, dükkânlar, fuarlar, açılışlar, benzin istasyonları, plajlar, eczaneler, lokantalar, simit fırınları, kuaförler, dükkânlar, marketler ve konferans salonları tarafından genellikle tercih edilmektedir.

Kahramanmaraş Yelken Bayrak üretiminde siz değerli hemşerilerimize özel kampanyalarımız mevcuttur lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yelken bayrağı sipariş verdiğinizde üzerine baskısı yapılacak olan çalışma alanında uzman grafikerlerimiz tarafından tasarlanmakta ve sizin onayınızı aldıktan sonra basım aşamasından geçiş yapılmaktadır. Maraş yelken bayrak fiyatı oldukça makul fiyatlara sizlerde sahip olabilirsiniz. Sizde sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Referanslarımız
  • Blog
  • İletişim