Kahramanmaraş Domain Hosting

domain-hosting

Kahramanmaraş domain hosting hizmeti sunan Maraş Web Tasarım firmamız,  internet ortamında web sitenizin oluşturulmasında yapılması gereken ilk adımıdır. Kökeni IP olan domain aslında ip adreslerinin akılda kalıcılığının zor olması nedeniyle bulunan bir çözümdür. Böylece bir isim ile akılda kalıcılığı arttıran ve marka adı ile verilebilen bir isimdir domain.

Maraş Web Tasarım Farklı uzantılara sahip olan domain ayrıca her ülkenin kısaltılmış kodu ile olan uzantıları mevcuttur. Hosting ise bir sunucuda sizin için özel olarak ayrılmış fiziksel bir alandır. Örnek olarak ileri düzay bir bilgisayarda web sitenizde bulunan resim video ve içeriklerinizin tutulması ve saklanması için istediğiniz boyutlarda açılmış ayrılmuış alanlardır. Domain global bir işlevdir. Takip ve hizmet kalitesi dışında nereden alındığı okadar da önemli olmamakla beraber fiyatında da çok fazla değişiklik göremezsiniz.

Hosting ise tamamen sunucunun özelliklerinin iyi olmasından tutun da teknik destek ve süreç takibi konusunda çok iyi firma ile çalışmalısınız. Bu noktada web sitelerinizin çok hızlı açılması ve iyi optimize edilmiş bir web sitesine ihtiyacınız varsa SEO altyapısı düşünülerek inşaa edilmiş bir sunucuyu tercih etmelisiniz. Çok hızlı, SEO Hosting paketlerimiz için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 7/24 desteğimiz sayesinde ve iki sunucu yedek sistemimizle web siteleriniz hiç kapanmasın!

Maraş domain hosting firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş domain hosting satan şirketler içinde Maraş Web Tasarım birinci planı hız olan sunucular dizayn ederek hosting hizmeti vermektedir.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Referanslarımız
  • Blog
  • İletişim