Joomla Site Hız Arttırma

joomla-site-hiz-artirma

Joomla site hız arttırma web sitelerinin hızlı açılması siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin sitede kalma süresini ve hemen çıkma sürelerini etkilemektedir. Site hızı dünya üzerinde bütün web tasarımcılar tarafından oldukça önemsenmekte ve sitelerin olabildiğince hızlı açılmasını istemektedirler. Sitelerin mobil ve masa üstü bilgisayarlardaki site hızları önemlidir.

Gelişen teknoloji ile insanların internete girme yöntemleri mobil olarak dünya genelinde %53 oranında artış göstermektedir. Bu oran gün geçtikçe artmaktadır. Web Site Açılış süresi 3 sn. yüksek ise ziyaretçilerin büyük bir bölümü siteden çıkmaktadır. Bu joomla ile yapılmış olan web siteler içinde geçerlidir.

Joomla site hız artırma
Joomla site hız arttırma işlemlerinde sorun yaşıyorsanız, Maraş Web Tasarım her zaman yanınızda. Uygun fiyata sitenizi hızlandırıyoruz.

Joomla Web Sitelerinizi Hızlandırıyoruz

Joomla web sitelerde de site açılış hızı oldukça önem arz etmektedir. Maraş Web Tasarım olarak joomla web sitelerinizi hızlandırıyoruz. Yapmış olduğumuz her işe kendi web sitemiz gibi yaklaşarak bütün eksikliklerini gideriyoruz. Google PageSpeed Insights testinde yüksek puan almanızı sağlamaktayız. Joomla Site Hız Arttırma konusunda bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Joomla sitelerinizin eksikliklerini tespit ediyoruz. Size Bu eksiklikler hakkında detaylı rapor hazırlıyoruz.

Joomla Site Hız Artırma haricinde de Joomla SEO puan yükseltme konusunda da hizmetimiz bulunmaktadır.

Joomla Sitenizi Hızlandırmak İçin Neler Yapıyoruz?

  • Öncelikle sitenizde bulunan .ccs ve .js dosyalarını optimize ediyoruz.
  • Daha sonra sizenide bulunan görseleri google’nin istediği formata geçiriyoruz.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Referanslarımız
  • Blog
  • İletişim