Google Haritalara Kayıt Olma

google-haritalara-kayit-yap

Google haritalara kayıt olma günümüzde oldukça öenmlidir. Google Haritalar ya da orijinal ismiyle Google Maps, kullanıcıların çeşitli mekanları kolaylıkla bulabilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir harita uygulamasıdır. Gerek toplu taşıma gerek şahsi araç gerekse de yaya olarak kullanıcının belirtilen bölgeye nasıl ulaşabileceğini gösteren Google Haritalar uygulaması özellikle firmalar açısından son derece önemli rol oynamaktadır.

Kolay Ulaşılabilir Olmanızı Sağlar

Bilhassa akıllı telefon kullanımının gösterdiği artışla birlikte Google Haritalar uygulaması firmalar için son derece önemli bir hale geldi. Google aramalarında karşımıza çıkan seçeneklerden biri olan Google Haritalar, özellikle bir ürün ya da firma araması gerçekleştirildiğinde lokasyon bilgilerini detaylı bir biçimde aktarması açısından oldukça pratik bir kullanıma sahip. Bu sayede bir firma Google Haritalar uygulamasına kayıt olduğu takdirde en başta lokasyon açısından çok daha kolay bulunabilir bir hale gelebilmektedir.

Çeşitli ulaşım seçenekleriyle belli bir lokasyona nasıl ulaşılabileceğini gösteren Google Haritalar uygulaması, kaydolduğunuz takdirde firmanıza bağlanan yolları ve toplu taşıma araçlarını, kullanıcıların son derece pratik bir biçimde görebilmesini sağlar. Böylelikle erişilebilirlik açısından firmanızı tercih edecek insanlara çok daha konforlu bir deneyimi neredeyse hiç zahmetsiz bir biçimde sunabilirsiniz.

Google Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları; sizi ve firmanızı inernet ortamında daha kolay bulunur hale getirmektir.
Google Benim İşletmem hesabı ile firmanızı dünyaya tanıtın ve Google Haritalara Kayıt Olma son derece öenmlidir.

İletişim Bilgilerinizi Kullanıcılara Sunar

Ulaşım açısından sağladığı kolaylığın yanı sıra Google Haritalar firmanız ile ilgili çeşitli bilgilerin de görüntülendiği bir platformdur. Bu sayede firmanız ile iletişime geçmek isteyen ve hizmetlerinizle ilgili çeşitli konularda bilgi almak isteyen kullanıcılar Google Haritalar’da yer alan telefon numaralarınızı ya da e-mail adresinizi kullanarak size ulaşabilir, böylelikle ilgili konularda gerekli cevaplara erişebilir. Aynı zamanda firmanız bir web sitesi kullanıyorsa bu web sitesini de belirtebilmenize imkan veren Google Haritalar, böylelikle web sitenizde daha yüksek bir kullanıcı trafiği yakalamanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda Google Haritalara Kayıt Olma arama motoru optimizasyonu açısından da önemli bir kriter olduğunu gözden kaçırmamak gerekir. Dolayısıyla sağladığınız hizmetlerle ilgili firmanızın Google aramalarında daha üst sıralarda yer alması ve böylelikle web sitenizin daha fazla ziyaretçi çekebilmesi için Google Haritalar’a kaydolarak olarak iletişim bilgilerinizi belirtmeniz üst düzey bir verimlilik yaratacaktır.

Maraş Web Tasarım olarak firmalarınız google işletmeme kaydını yapıyor ve google haritalarda ön plana çıkması konusnda hizmetler sunuyoruz.

Yeni Müşterilere Ulaşın

Google arama motoru, navigasyon bilgilerini paylaşan kullanıcıların aramalarında kendilerine yakın olan seçenekleri öne çıkaran bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle herhangi bir ürün ya da hizmet arayan bir kullanıcı, arama sonuçlarında aynı zamanda bu ürün ya da hizmeti sunan en yakın firmaları da görecektir. Bu durumun özellikle daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen firmalar için önemli bir fırsat yarattığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Dolayısıyla yakınınızda yer alan potansiyelin müşterilerinizin sizden haberdar olabilmesi ve kolaylıkla ulaşabilmesi açısından Google Haritalar uygulaması büyük ölçekli bir avantaj yaratmaktadır. Nitekim işletmenizin portföyüyle ilgili fotoğraflar da paylaşarak potansiyel müşterilerinizin ilk bakışta daha fazla ayrıntı hakkında bilgi edinmesini de sağlayabilirsiniz.

İşletmenizin Marka Değerini Arttırın

Google Haritalar yalnızca lokasyon ya da iletişim bilgilerinin pratik bir biçimde elde edilebileceği bir platform olmanın ötesinde bir deneyim sunmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcıların işletmeler hakkında yorum ve değerlendirmeler yapabileceği interaktif bir kullanıma izin veren yapısıyla Google Haritalar, ürün ya da hizmetlerinizin kalitesini daha önceki müşterilerinizin yorumlarıyla tanıtabilmenize yardımcı olur.

Böylelikle marka değerinizin artmasına ciddi oranda bir katkı sağlayan Google Haritalar uygulaması, firmanızı daha önce duymamış olan potansiyel müşterilerinizin gözünde iyi bir ilk izlenim uyandırmak için oldukça pozitif bir fırsat sağlamaktadır. Nitekim dijital dünyanın fiziksel dünyaya göre çok daha fazla veriyi çok daha kolay ulaşılabilir bir biçimde barındırdığı göz önüne alındığında Google Haritalar uygulamasına kayıt olmak, işletmenizin dijital görünürlüğünü arttırmak için atabileceğiniz önemli bir adımdır.

Maraş Web Tasarım olarak firmanızı Google Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları hakkında sizlere yardımcı olamaktayız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Google benim işletmem ile firmanızı bulunduğunuz ilden ve ilçeden çıkartıp tüm Türkiye’ye hatta dünyaya tanıtımını sağlayabilirsiniz. Google benim işletmem ve google maps sayesinde sizi arayan kişilerin size daha hızlı bir şekilde ulaşmasına olanak sağlamış olursunuz.

Mail Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız
0545 517 19 16

Uzman kadrosuyla markanızın ihtiyaç duyduğu adımları kısa sürede belirleyen Maraş Web Tasarım, hızlı bir yükseliş için gerekli olan işlemleri hemen yerine getirerek dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmekte ve markanızı dijital dünyaya taşımaktayız.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Referanslarımız
  • Blog
  • İletişim