Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı

İnternetin kullanımının artması ile birlikte Google Harita Kaydı hizmetinin önemi de gün geçtikçe artmaya başladı. Bir konu hakkında hizmet almak isteyen kişiler, Google’da arama yaptıklarında konumlarına yakın işletmeleri görmektedir. Google Harita Kaydı hizmeti alarak siz de işletmenizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde, önemli pazarlama stratejilerinden birisi olan Google Harita Kayıt işlemi ile işletmenizin daha çok kişiye görünür olmasını sağlayarak gelirlerinizde önemli bir artış elde edebilirsiniz.

Google Harita Kaydı, hizmet almak isteyen müşterilerinizin haritada yerinizi kolayca bulup işletmenize gelmesini sağlamaktadır. İşletmenizi Google veri tabanına ekleyerek gerçekleştirilen bu işlem ile birlikte Google Haritalarda işletmenizin görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle pazarlama sektöründe yer alan işletmeler için oldukça önemli olan bu işlem ile birçok yeni müşteriye ulaşarak gelirlerinizi artırmak mümkün. İyi bir şekilde hazırlanan Google Harita Kaydı ile müşterilerinize işletmeniz hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz. Bu sayede işletmenizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayarak markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Google Harita Kaydı
Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı Neden Önemlidir?

İnternetin ve dijital pazarlamanın sürekli geliştiği günümüzde, işletmenizi Google Haritalara kaydederek büyüme anlamında başarılı bir adım atmış olursunuz. İşletmenizin konumunu arayan müşterileriniz için işletmeniz hakkında vereceğiniz bilgiler ile rakiplerinizin önünde yer alabilirsiniz.

Günümüzde birçok insan bir hizmet almadan önce internetten araştırma yapmaktadır. Yapılan bu araştırmalar sonucunda ise kendi konumuna en yakın işletmeyi seçmektedirler. Ayrıca, işletmesini Google Haritalara kaydeden işletme sahipleri, güven olarak da önemli bir imaj çizmektedir. Bu unsurlar göz önünde bulundurulduğunda Google Harita Kaydı yaptırmanın önemli avantajları olduğu fark edilmektedir. Ayrıca, işletmenizin web sitesinde harita bilgilerinize yer vererek sitenizi ziyaret eden kullanıcıların bir sonraki hizmet ihtiyaçlarında akılda yer edinebilirsiniz.  

Google Harita Kaydı Yapmanın Faydaları

Google Haritalara işletmenizi kaydederek müşterilerinize işletmeniz hakkında detaylı bilgiler sunarsınız. Müşterilerinize sunduğunuz bu bilgiler ile güvenilir bir imaj çizerek müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. İşletmenizi Google Haritalar’a kaydederek işletmenizin açılış ve kapanış saatlerini belirtebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde yapılan Google Harita Kaydı ile müşterileriniz işletmenizi ziyaret etmeden bile sağladığınız hizmetler ve avantajlar hakkında bilgi edinebilir. Atacağınız bu adımlar ile pazarlama sektöründe rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Google Harita Kaydı yaptırmanın diğer avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • İşletmenizin bilinirliğini artırması,
 • Müşterilerinizin işletmenizin konumunu kolay bir şekilde bulması,
 • Hedef kitlenize doğrudan ulaşma,
 • Sunduğunuz hizmetleri ve avantajları açık bir şekilde ifade etme,
 • Müşterilerinize karşı güvenilir bir imaj çizme,
 • Yakın konumdaki kişilerin işletmenize ulaşabilmesi,
 • Marka ve hizmetlerinizin tanınırlığını artırması
 • Sağladığınız hizmetlerinizin arama sonuçlarında görünür olması.

Google Harita Kaydının yukarıda sıralanan avantajları ile işletmenizi büyütme aşamasında önemli bir gelişme kaydedebilirsiniz. Ancak, yukarıda yer alan avantajlardan faydalanmak için profesyonel bir Google Harita Kayıt hizmeti almanız gerekmektedir. Aksi taktirde, işletmenizi Google Haritalara kayıt ederek beklediğiniz verimi almayabilirsiniz. Maraş Web Tasarım olarak verdiğimiz Google Harita Kayıt hizmeti ile işletmenizi hedef kitlenize kolayca ulaştırabilirsiniz.

Google Haritalara Hangi Bilgiler Eklenebilir?

İşletmenizi Google Haritalara ekleyerek sadece işletmenizin konum bilgisini vermek ile sınırlı kalmazsınız. İşletmeniz hakkında detaylı bilgileri de ekleyerek müşterilerinizin faydalanabileceği avantajlardan ve hizmetlerden de bahsedebilirsiniz. Ayrıca, işletmenize ulaşmak isteyen müşterilerinize de adres ve yol tarif bilgileri ile yardımcı olabilirsiniz. Google Haritalara ekleyebileceğiniz diğer bilgiler ise şunlardır:

 1. Çalışma saatleriniz: İşletmenizin çalışma saatlerini Google Haritalara ekleyerek kapalı ve açık olduğunuz saat dilimlerini müşterilerinize bildirebilirsiniz. Böylelikle, müşterileriniz hangi saatlerde ulaşılabilir olduğunuzu öğrenebilir.
 2. Telefon numaranız: Müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçmek pazarlama sektörü için oldukça önemlidir. İşletmenizin telefon numarasını Google Haritalara ekleyerek müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle firmanız güvenilirliğini de sağlamış olursunuz.
 3. İşletmenizin fotoğrafları: İşletmenizin fotoğraflarını ekleyerek müşterilerinize olumlu bir ilk izlenim sağlayabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Hizmeti

Maraş Web Tasarım olarak profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz Google Harita Kayıt işlemini titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Süreç halinde sürekli iletişim halinde olduğumuz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz Harita Kayıt işlemleri ile işletmenizi göz önüne çıkarabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştirilen Google Harita Kayıt işleminde işletmenizin yer almasını istediğiniz platformları belirleyerek hesabınızı oluşturuyoruz. Daha sonra ise kayıt sürecinizi başlatarak pazarlama sektöründeki rekabette yer edinmenizi sağlıyoruz.

Google Harita Kaydı

Web Tasarım

Firmanızın websitesini kodlayarak işinizi internet ortamına taşıyoruz.

Google Harita Kaydı

Domain ve Hosting

Alan adı tescili ve takibi, Web sayfası barındırma hizmetleri sunuyoruz.

Google Harita Kaydı

Google Seo

Google'da sitenizin anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz.

Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı

Firmanızın, haritalarda yer alması için Google haritalarına kayıt ediyoruz.

Google Harita Kaydı

Kurumsal Kimlik

Logo , kartvizit , antetli kağıt vb. kurumsal kimliğinizi oluşturalım.

Google Harita Kaydı

Sosyal Medya Yönetimi

Bir pazarlama aracı haline gelen sosyal medya da hesaplarınızı yönetiyoruz.