Joomla Site Hız Arttırma

Joomla web sitelerinin hızlı açılması siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin sitede kalma süresini ve hemen çıkma sürelerini etkilemektedir. Site hızı dünya üzerinde bütün web tasarımcılar tarafından oldukça önemsenmekte ve sitelerin olabildiğince hızlı açılmasını istemektedirler. Sitelerin mobil ve masa üstü bilgisayarlardaki site hızları önemlidir.

Gelişen teknoloji ile insanların internete girme yöntemleri mobil olarak dünya genelinde %53 oranında artış göstermektedir. Bu oran gün geçtikçe artmaktadır. Web Site Açılış süresi 3 sn. yüksek ise ziyaretçilerin büyük bir bölümü siteden çıkmaktadır. Bu joomla ile yapılmış olan web siteler içinde geçerlidir.

Joomla Web Sitelerinizi Hızlandırıyoruz

Joomla web sitelerde de site açılış hızı oldukça önem arz etmektedir. Maraş Web Tasarım olarak joomla web sitelerinizi hızlandırıyoruz. Yapmış olduğumuz her işe kendi web sitemiz gibi yaklaşarak bütün eksikliklerini gideriyoruz. Google PageSpeed Insights testinde yüksek puan almanızı sağlamaktayız. Joomla Site Hız Arttırma konusunda bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Joomla sitelerinizin eksikliklerini tespit ediyoruz. Size Bu eksiklikler hakkında detaylı rapor hazırlıyoruz.

Joomla Site Hız Artırma haricinde de Joomla SEO puan yükseltme konusunda da hizmetimiz bulunmaktadır.

Joomla Sitenizi Hızlandırmak İçin Neler Yapıyoruz?

  • Öncelikle sitenizde bulunan .ccs ve .js dosyalarını optimize ediyoruz.
  • Daha sonra sizenide bulunan görseleri google'nin istediği formata geçiriyoruz.

joomla site hizlandirma

4.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.