Burada yer alan gizlilik politikamız Maraş Web Tasarımın gizlilik alanındaki sorumluluğunun tespiti edilebilmesi için hazırlanmıştır.

Gizlilik politikamız
Gizlilik politikamız; siz değerli müşterilerimizin web sitemiz üzerinden online ödeme işlermlerinde akıllanına gelen soruların cevaplarını bu yazımızda okuyab

Aşağıdaki yer alan maddeler Www.MarasWebTasarim.Com.Tr internet sitemiz üzerinden bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin nasıl yaptığımızı açıklamaktadır. IP adresinizi sunucularımızdaki ve sitemizdeki sorunların çözülmesi ve web sitemizi yönetmek için kullanmaktayız.

IP adresiniz, sizi ve online ödeme sayfası için tanımak ve açık demografik bilgilerinizi toplamak için kullanılmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine bağlı şekilde sitemizden kayıtlarını sildirmek için iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan içeriklerde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Www.MarasWebTasarim.Com.Tr adlı internet sitemiz bağlantı verdiği diğer web sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden Maraş Web Tasarım sorumlu değildir.

Online ödeme işlemlerinde kullanılan bilgiler ve şifreler için güvenlik önlemleri kullanmaktayız. Bu güvenlik önlemleri şu şekilde listeleyebiliriz.

1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilgileriniz bankanıza iletilmektedir.

2- Online ödeme esnasında kredi kartı numaranız kesinlikle sitemizde kaydı tutulmamaktadır. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlemler web sitemiz üzerinden yapılmış olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sizin ile bankanız arasında bir sırdır olarak gerçekleşmektedir.