domain-hosting

Domain ve Hosting ​

Web sitelerinin internet ortamında yer almasını sağlayan domain ve hosting hizmeti, firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet doğrultusunda sektörünüze en uygun ve en doğru domain, hosting seçimini yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

 • Etkili domain seçimi
 • Kaliteli hosting seçimi
 • Domain sağlama
 • Hosting sağlama

Firmamız, sizlere verdiği domain ve hosting hizmetleri içerisinde firmanız ve sektörünüz için en uygun domaini seçebilmeniz sağlar. Domain seçiminden ziyade domain ve hosting sağlayıcılığını da üstlenen firmamız, kurmak istediğiniz web sitelerinin internet ortamında daha kolay bir şekilde var olabilmesine imkan tanır. Bu hizmet ile sizler de işletmenize ve hizmet verdiğiniz sektöre en yakın domaine sahip olabilir, yüksek kapasiteli hostingler ile daha hızlı hizmet verebilirsiniz.

Domain Seçiminin Önemi

Domain web sitesinin internet ortamında yer alacağı ve bilineceği alan adı olmaktadır. Alan adı seçimi web sitesinin, internet ortamında daha kolay bir şekilde var olabilmesini, arama motorlarında çıkabilmesini ve işletmenin daha fazla kişiye ulaşabilmesini ifade etmektedir. Doğru bir şekilde seçilmiş olan domain, kısa süre içerisinde web sitesinin daha büyük başarılar elde etmesini sağlar. Bu başarı, web sitesinin arama motorlarında ön plana çıkmasını ve işletmenin daha yüksek kazançlar elde etmesini sağlamaktadır. Firmamız, domain sağlayıcı olarak sizleri etkili ve doğru domain seçimi hakkında bilgilendirmekte ve doğru bir şekilde domain satın alabilmenize imkan tanımaktadır. Domain seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • İşletmenin adına uygun domain seçimi
 • İşletmenin bulunduğu sektöre uygun domain seçimi
 • Web tasarımına uygun domain satın alınması
 • Hedef kitle doğrultusunda yapılan planlar dahilinde domain satın alınması
 • Web sitesi içerisinde bulunacak olan içeriklere uygun domain seçimi

Maraş web tasarım olarak, tüm bunları inceleyerek ve web siteniz için gerekli planlamaları yaparak domain seçimi yapabilmenize imkan tanımaktadır. Domain seçiminin yanı sıra, satın alma gibi imkanları da sizlere sağlayan firmamız, kısa süre içerisinde web sitenizin etkili bir domaine yani, alan adına sahip olmasına imkan tanımaktadır.

DOMAİN VE HOSTİNG

Hosting Seçimi

Hosting web sitelerinin internette bulunmasını sağlayan alandır. Web sitesinin alan adı olan domainin yanı sıra hosting de büyük önem taşımaktadır. Web sitesinin internet ortamında bulunmasını ve hizmet vermesini sağlayan hosting, sunucu olarak da adlandırılabilir. Hosting seçimi ve hosting satın alma hizmeti, firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Hosting seçiminde dikkat edilmesi gerekenler.

 • Web sitesinin tahmini aylık grafiği (Hosting, web sitesine girecek trafik akışının kontrol edilmesini sağlamaktadır)
 • Web sitesi içerisine yüklenecek olan verilerin boyutu (Hosting ne kadar boyut sağlıyorsa web sitesine de bu derecede veri yüklenebilmektedir)
 • İstenilen web sitesi hızı (Hostingler ve veriler, web sitelerinin hızını direkt olarak etkilemektedir)
 • Verilecek olan hizmet (Bir e-ticaret sitesi ve tanıtım sitesi aynı hostingi kullanamaz farklı seçimler yapılması gereklidir)

Bu faktörler doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmeniz için firmamız, sizlere hizmet vermektedir. Hosting ihtiyacını belirleme, hosting seçimi yapma ve hosting satın alma imkanı firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

DOMAİN VE HOSTİNG

Domain Hosting Fiyatları

Domain fiyatları, alan adının sonunda bulunacak olan uzantıya göre değişiklik gösterse de genel olarak aynı fiyatlarda satılmaktadır. Sizleri uygun fiyatlı domainler ile buluşturan firmamız, düşük bütçeyle web sitesi kurmanıza imkan tanır. Domain ve hosting fiyatları birbirinden farklıdır. Domaine ayrı ücret verilirken hosting için farklı ücretler talep edilmektedir. Ancak firmamız, her koşulda uygun fiyatlar ile hosting ve domain satın alabilmenizi sağlamaktadır. Bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

DOMAİN VE HOSTİNG

Web Tasarım

Firmanızın websitesini kodlayarak işinizi internet ortamına taşıyoruz.

DOMAİN VE HOSTİNG

Domain ve Hosting

Alan adı tescili ve takibi, Web sayfası barındırma hizmetleri sunuyoruz.

DOMAİN VE HOSTİNG

Google Seo

Google'da sitenizin anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya girmesini sağlıyoruz.

DOMAİN VE HOSTİNG

Google Harita Kaydı

Firmanızın, haritalarda yer alması için Google haritalarına kayıt ediyoruz.

DOMAİN VE HOSTİNG

Kurumsal Kimlik

Logo , kartvizit , antetli kağıt vb. kurumsal kimliğinizi oluşturalım.

DOMAİN VE HOSTİNG

Sosyal Medya Yönetimi

Bir pazarlama aracı haline gelen sosyal medya da hesaplarınızı yönetiyoruz.