Web Site Yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmayı düşünen firma ve kişiler internet arama motoru olan Google ve Yandex motorlarında Web sitesi yaptırmak istiyorum  şeklinde internette aramalar yapmaktadırlar. Karşılarına yaptıkları aramaların sonucunda çıkan web tasarım firmalarının web sitelerini incelerler. Genellikle web tasarım yaptırmak isteyen firmalar kendilerinin yaptırmak istediği hizmeti her zaman bulamayabilirler. Bunun nedeni ise; aradıkları firmalar kendilerinin en iyisi ve en ucuza yapan firma olduklarını müşterilerine iletirler. Ama bu tarz firmalar zaman ilerledikçe aldıkları işleri yapamaz ve işin içinden çıkılmaz bir yola doğru ilerlerler.

Bu yazımızda siz değerli okuyucumuza web tasarım yaptırmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektirdiği önemli noktalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Size vereceğimiz bu önemli noktalar ve bilgiler ışığında doğru firma tercihi ve doğru işletmeyi tercih edebileceksiniz.

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum Fakat Etrafımda Web Tasarımcı Yok!

Her sektörde olduğu gibi insanlar yaptıracakları her işte çalışacakları firmaların yan dükkânda olmasını birebir iletişim kurmak ister. Yan komşusu kendine her zaman daha güvenilir gelir. İstediği zaman firmaya uğrayabilme çayını kahvesini içebilme gibi birçok artısı bulunmaktadır. Fakat genellikler web tasarım şirketlerinin ofis ve işyerleri her müşteriye yakın olmayabilir.

Ama yanı başınızda olan firmalar size cazip gelse de dezavantajları avantajlarından daha çok bulunmaktadır. Bunu şu şekilde sizlere anlatabiliriz. Web Tasarım yapan firmaların hayatına devam edebilmesi için durmadan iş almak zorundadır. Sizin yanı başınızda olan firma ayda bir iş yada birkaç ayda bir iş alıyorsa bu işletme bir iki yıl sonra kapatabilir ve sizi sonrasında mağdur edebilir. Firmamız aylık birkaç iş yapmakta ve bizim işimiz web tasarım ve grafik tasarım. Başka bir işle uğraşmıyoruz ekmeğimizi buradan yediğimiz için firmamızı kapatıp girmek gibi bir olayımız olmayacaktır. Kahramanmaraş’ta 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.

Uygun Fiyata Web Site Yaptırmak istiyorum

Her alanda olduğu gibi web tasarım sektörün dede aynı işlere farklı farklı fiyatlar veren firmalar olacaktır. Aynı tasarım için çok yüksek fiyat veren firma çok iyi anlamına gelmez. Çok uyğun fiyatlara web tasarım yapan firmalar ise kodlamada ve Google ayarlarının yapılmasında seo alanında web siteniz eksik yapılacaktır. İnsanlar uygun fiyata web sitesi yaptırmak istiyorum  diyen kişi ve firmalar nasıl seçim yapmaları gerekmektedir?

Öncelikle Firmaların Referanslarını İnceleyin!

Firmaları tercihleri yaparken ilk yapmanız gereken şey firmanın Referanslarını incelemek olsun. Ancak önemli olan nokta ise referanslarında olan web siteyi ziyaret edin.. Ziyaret ettiğiniz web sitenin en altında firmanın logosu yada isminin aynı olup olmadığını kontrol edin. Eğer referansına koyduğu siteyi kendileri yapmamışsa sakın o firma ile çalışmayın. Web tasarım firmalarının 100 lerce tasarımı olmak zorunda değil ama bu konuda önemli olan doğru dürüst çalışan firmaları tercih etmeniz olacaktır.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.