Firmanız Google Haritasına Kayıtlımı?

Müşterinizin Sizleri Harita Üzerinden Daha Rahat Bulmasını İster Misiniz?

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Yandex ve Google haritalarına web sitenizi ekliyoruz. Bir çok insan firma ararken Yandex ve Google haritaları kullanıyor. Büyük bir kullanıcı kitlesi olan bu haritalar, aynı zamanda firmanızın bulunurluğunu arttırmış olursunuz. Bir çok insan firma adresi ararken kullanmış olduğu bu uygulamalar ile gidecek olan firmaları rahatlıkla buluyorlar. Sizin de firmanızın Yandex ve Google haritalara dahil olması sizin açınızdan büyük bir artı olacaktır. Firmanız hem daha bulunacak, hem de Google ve Yandex gibi büyük ara motorlarına web tasarımı indexlenmiş olacaktır. Bir çok firmanın rercihi olan bu uygulamayı sizler içinde tasarlıyoruz. Sizin için oluşturmuş olduğumuz web sitenizi Yandex ve Google aramalara ekleyerek firmanızın konumunu sabitleyerek, kolay bulunması sağlıyoruz.

Firmanız İçin Google Haritalar 

Dünyanın en büyük arama motor olan Google, sunmuş olduğu haritalar hizmeti ile bir çok insanın hayatını kolaylaştırıyor. Bir yere giderken navigasyon sistemi kullananlar, Google Haritalar uygulamasını kullanarak, sadece firma adı veya gideceği yerin adresini yazarak, gideceği yere kısa sürede ulaşıyor. Firmanızın yapmış olduğumuz web sitesini Google Haritalara ekliyoruz. Google Haritalar sayesinde firmanız ile iletişe geçecek olan müşterileriniz web sitenizdeki "iletiş" bölümüne tıkladığı zaman görünecek olan haritada yerinizi bulabilir, Google Haritalar uygulaması ile firmanızın adresine doğru konum alarak kolayca firmanızı bulabilir.

Firmanız İçin Yandex Uygulaması

En büyük arama motorlarından biri olan gün geçtikçe yenilenen Yandex, kullanıcılara sunmuş olduğu navigasyon uygulaması ile geçtiğimiz dönemlerde siber dünyaya hızlı bir giriş yapmıştı. Bir çok insanın şiddetle kullandığı Yandex navigasyon uygulaması, firmaların adreslerinin bulunması konusunda ön planda. Arama motoru olarak da çok sık kullanılan Yandex insanlara ikinci bir kaynak sunuyor. Firmanız sadece Google' a değil, Yandex' e indexliyoruz. Böylelikle Google da veya Yandex de arama yapıldığı zaman her iki tarafta da insanlar size ulaşabiliyor. Web sitenizi tasarlarken, Yandex haritaları yerleştirerek "iletişim" bölümünde insanların sizleri bulmasını kolaylaştırıyoruz. Yandex Haritalar ile entegre olan bu küçük harita, mobil, tablet gibi el altında bulunan cihazlardan direk açılarak firmanızın adresine doğru bir rota beliriyor. 

İnsanların size daha rahat ulaşmasını sağlamak için Google Haritalar ve Yandex Navigasyon uygulamalarını web sitenize entegre ediyor, sizin için müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırıyoruz. Eğer web siteniz Yendex ve Google Haritalara ekli değil ise, bizimle iletişime geçebilir, sitenizi harita uygulamalarına ekleyebiliriz.

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (2 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.