Maraş Yapı

Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren Maraş Yapı; aradığınız bütün ustalara ve birçok hizmeti siz degerli hemşerilerimize sunmaktadır. Kahramanmaraş'ta yada ilçelerde de hizmet veren Maraş Yapı web site üzerinden oluşturacağınız hizmet talep formu ile sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Firma Hakkında;

Günümüz koşullarında hizmet arayışı, insan yaşamında önemli bir yere sahip olmuştur .İnsanoğlunun temel ihtiyaçlarını karşılamasında da hız ve güven en önemli iki unsur halini almıştır. Kahramanmaraş’ta kurulan ve çevre illerde hızla büyüyen MARAŞ YAPI olarak amacımız sizlerin yapı ve ev ihtiyaçları adına hizmet almak istediğiniz ne varsa hızlı ve güvenli şekilde ,profosyonel kadromuz ile aynı zamanda farklı sektörlerdeki iş ortaklarımız ile sizlere en uygun ve ekonomik çözümler üretmektir.

Hedefimiz sizlerin ve iş ortaklarımızın desteğiyle internet hızına paralel olarak hızlı ve güvenli hizmet verenler ile hizmet talep edenleri buluşturmak .İster ustalık ister malzemeli hizmet temini olmak üzere internet sitemizdeki çağrı numalarında sizleri bekleyen danışmanlarımız ile yaptırmak istediğiniz hizmet detaylarını verip en kısa sürede size ulaşan ustalarımızdan malzeme ve işçilik fiyatlarınını detaylı şekilde öğrenecek, onay sürecindeki işleriniz ile ilgili olarak te onayladığınız hizmeti sözleşmesini MARAŞ YAPI güvencesinde hukuki maddeler ile tarafları yaptırım şartları ve hizmet detaylarının olduğu maddeler ile güvence altına alarak çalışmaktır.

Maraş Yapı bünyesinde parkeden pvc pencereye,alçı boya işlerinden elektrik tamiratına ,doğalgaz kombi bakımından halı yıkamaya,prefabrik veya ahşap evlerden dekoratif aynaya kadar yüzlerce işten ihtiyacınız olanı güvenli bir şekilde yaptırabileceğiniz hizmetler mevcuttur.Sizlerin güveni ve bizlerin iş aşkıyla yolumuza devam etmekteyiz.Bizlere görüş ve önerilerinizi lutfen hesaplarımızdan bize iletin.

4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.