Maraş Yelken Bayrak

Kahramanmaraş Yelken Bayrak
Yelken bayrak, firmaların reklam amacıyla işletmelerinin  önüne koydukları bayrak türüdür. Maraş Yelken bayrak üretiminde oldukça esnek ve mukavvemeti yüksek ürünlerden imalatı yapılmaktadır.


Yelken Bayrak Üretim Ölçüleri
Yelken bayrak üretiminde, 360 derece hareket kabiliyeti bulunmaktadır. Bu özelliğiyle insanların ilgisini çok rahatlıkla çekmektedir. Ürünlerin montajı ve kullanımı basittir. Reklam amacıyla özellikle tercih edilen yelken bayraklar firmalara maliyeti oldukça düşüktür. Yelken bayrakların üretim ölçüleri ise genellikle 70x300 ya da 70x400 cm’dir.


Yelken Bayrakların Kullanım Alanları
Bu ürünlerin kullanım alanı olarak; iş yerleri, dükkânlar, fuarlar, açılışlar, benzin istasyonları, plajlar, eczaneler, lokantalar, simit fırınları, kuaförler,dükkanlar,marketler ve konferans salonları tarafından genellikle tercih edilmektedir.


Kahramanmaraş Yelken Bayrak üretiminde siz değerli hemşerilerimize özel kampanyalarımız mevcuttur lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yelekn bayrağı sipariş verdiğinizde üzerine baskısı yapılacak olan çalışma alanında uzman grafikerlerimiz tarafından tasarlanmakta ve sizin onayınızı aldıktan sonra basım aşamasıdan geçiş yapılmaktadır. Maraş yelken bayrak fiyatı oldukça makul fiyatlara sizlerde sahip olabilirsiniz.

4.8636363636364 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.86 (11 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.