Kahramanmaraş Otobüs Reklam

maras otobus reklamKahramanmaraş İl merkezinde toplu taşıma arçlarına Maraş Otobüs Reklam vererek sizleri günde "1.000.000" kişinin görmesini sağlıyoruz. Giydirme yapılan her araçlar günlük olarak farklı duraklara sefer yapmaktadır bu nedenle Otobüs Reklam veren siz değerli müşterilerimizin reklamını şehrin dört bir tarafına ulaşmaktadır.

Kahramanmaraş Otobüs Reklam vermek diğer tüm açıkhava reklamlarının içinde  en ekonomik ve en çok kişi tarafından görünürlüğü yüksek olandır. Maraş'ta otobüs reklamları sayesinde tüketiciye ulaşmada etkilidir. Reklamlarınız araçların sefer saatleri içerisinde ve sefer saatleri sonrasında da park halinde dururken bile sizlerin reklamı yapmaya devam etmektedir.

Otobüs Reklam çalışmalarınız alanında uzman grafikerler tarafından tasarlanmakta, giydirme yapılacak olan araca sanal ortamda reklam giydirmesi yapılır sizin onayınıza sunulur, siz tasarımı onayladıktan sonra araç aynı gün reklam giydirmesi alanında uzman kadromuz tarafından araca uyğulanır ve araç sefere başlar.

Reklamlarınız sadece billboardlarda kalmasın, reklalarınızı müşterinin yağına taşıyoruz

Kahramanmaraş Otobüs Rekamı sizin müşteri sayınızı artıracaktır.

Reklam vermek istiyorsanız bir telefon kadar size yakınız, yapmanız gereken sadece bizi aramak. 0545 517 16 16  yada 0544 440 07 46

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)

Kısaca Biz

Copyright 2006 © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır Kullanılamaz.